Antyczna lampa w kształcie kuli. Oświetlenie Belle Epoque.
NUMER OFERTY: RE7424SG
Kategorie: Antyki i sztuka, Stare lampy, Lampy wiszące i Żyrandole
Dostępność: 0 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
NUMER OFERTY: RE7424SG
Kategorie: Antyki i sztuka, Stare lampy, Lampy wiszące i Żyrandole
Dostępność: 0 szt.
Cena: 0
Sprowadzona z Austrii. Pochodzi z połowy ubiegłego wieku. Wykonany ze ślicznych i precyzyjnych odlewów masywnego mosiądzu + prawdziwe kryształowe zawieszki.
Zawieszki kryształowe powodują rozszczepienie światła i widać piękne tęczowe kolory. Ciężko ten efekt uchwycić na zdjęciach, ale w realu wygląda to zjawiskowo. 100% kompletne, w bardzo dobrym stanie.
Lampa w idealnym stanie. Nie wymagała żadnej renowacji. Została oczyszczona z przysłowiowej tony kurzu.
Kompletna. Bez uszkodzeń. 100% oryginał.
Elektryka sprawna. 3 standardowe gniazda typu E14 o maksymalnej mocy 60 watt każda. Wysyłka bez żarówek. W dzisiejszych czasach można kupić żarówki LEDowe o różnej barwie światła i o różnym natężeniu. Więc tak na prawdę malutka żarówka może być potężnej mocy i nie pobierać wielu wattów, przez co nie spali lub nie przegrzewa kabli elektrycznych.
