Antyczny żyrandol kryształowy o kolorze starego srebra.
NUMER OFERTY: RE7444D6
Kategorie: Antyki i sztuka, Stare lampy, Lampy wiszące i Żyrandole
Dostępność: 0 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
NUMER OFERTY: RE7444D6
Kategorie: Antyki i sztuka, Stare lampy, Lampy wiszące i Żyrandole
Dostępność: 0 szt.
Cena: 0
Sprowadzony z Austrii. Pochodzi z połowy ubiegłego wieku. Wykonany z platerowanego mosiądzu i pięknych kryształowych zawieszek. Kryształy są wyjątkowo piękne i ślicznie mienią się gdy pada na nie światło, szkoda że zdjęcia nie ukazują tego pokazu iluminacji, bo naprawdę jest na co popatrzeć. Kryształy kompletne i w bardzo dobrym stanie. Nie poobijanie, nie klejone, nie pokruszone. 100% kompletne.
Na powierzchni widać znaki starości czyli nalot, patyna itp. - co dodaje klimatu i uroku starym przedmiotom. Każdy miłośnik piękna i koneser antyków, wie o czym mowa. Dla laika znaki starości to mankament.
Stan żyrandola oceniam na bardzo dobry. Bez uszkodzeń mechanicznych. Kompletny.
Elektryka sprawna. Standardowe gniazda typu E14 o maksymalnej mocy 60 watt każde. Wysyłka bez żarówek. W dzisiejszych czasach można kupić żarówki LEDowe o różnej barwie światła, o różnym natężeniu i o różnym kształcie. Więc tak na prawdę malutka żarówka może być potężnej mocy i nie pobierać wielu wattów, przez co nie spali lub nie przegrzewa kabli elektrycznych.
